Přečtěte si: Technika v rukou učitele i žáka

neděle 10. ledna 2016 ·

Již šestým rokem se schází otevřená komunita učitelů různých stupňů vzdělávání pod názvem PEPOUŠovo vlnobití, aby se její členové podělili o své zkušenosti, představy a domněnky z oblasti vzdělávání. V prosinci a lednu se diskutuje o technologiích ve výuce. Přečtěte si informace z Twitteru s využitím služby Storify.


1 komentářů:

Lexxa řekl(a)...
10. ledna 2016 v 18:15  

Bych do toho šel, ale nevím co je to twiter a storify. Přepokládám, že to s pilníkem nehýbe, tak pro koho to teda je?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.