Přečtěte si: Slovenští učitelé vstoupí od pondělí do ostré a neomezené stávky

čtvrtek 21. ledna 2016 ·

Po čtvrtečním neúspěšném jednání s ministrem školství Jurajem Draxlerem oznámili představitelé slovenských učitelů, že v pondělí 25. ledna vstupují do stávky.


Z článku Ivana Vilčeka v Novinky.cz vybíráme:

Do stávky by se mělo zapojit přes 8600 učitelů, co je asi deset procent všech učitelů v zemi. Učitelé požadují zvýšení mezd o 140 eur (3780 Kč) a navýšení rozpočtu školství o 400 miliónů eur (10,8 miliard Kč).

1 komentářů:

Zdeněk NUTZ řekl(a)...
22. ledna 2016 v 11:40  

Tak o tom si tu s Dobšíkem, který tu vede jako odbory můžeme nechat jenom zdát......

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.