Novoroční anketa České školy: odpovídá Evžen Markalous

středa 20. ledna 2016 ·

Evžen Markalous je učitelem IVT na gymnáziu.

Jaké jsou největší problémy českého regionálního školství?

  1. MŠMT.
  2. Kontinuální reforma.
  3. Experti na vzdělávání.

Jak hodnotíte průběh přípravy společného vzdělávání?

Naprostý nesmysl.

Jaký je váš názor na povinný předškolní ročník v mateřské škole?

Naprostý nesmysl.

Jaký je váš názor na jednotné přijímací zkoušky na maturitní obory středních škol?

Naprostý nesmysl.

Zúčastněte se také novoroční ankety České školy!

Další odpovědi naleznete v rubrice Anketa.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.