Český rozhlas: Novopečený učitel hodnotí svůj plat ve školství: Snažíme se vyjít s tím, co máme

pátek 22. ledna 2016 ·

Kdo chce zjistit, jak muž zvládá svou kariéru, měl by se zeptat jeho manželky. Zaznamenali jsme první půlrok třídnictví novopečeného učitele v první třídě, a tak jsme zavítali i do učitelské domácnosti. Jak se 30letý Ondřej Suchan, vážený pan učitel třídní, projevuje doma?

1 komentářů:

Anonymni z 21:30 řekl(a)...
22. ledna 2016 15:58  

Tak jsme se dozvěděli, že pan učitel dělá do sedmi do večera a z úst pana redaktora, že učitelé jsou (jestli jsem slyšel dobře) "ženštější" než ostatní chlapi a asi budou leví na práci jako šavle.

Bóóóže.Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.