Český rozhlas: Moderní technologie ve školkách. Děti se učí počítat třeba na interaktivní tabuli

pátek 8. ledna 2016 ·

Dětem a mladým lidem z generace Z, narozených od poloviny 90. let, se také přezdívá digitální domorodci. Běžně používají tablet i chytrý telefon, v raném věku objevují svět internetu a komunikačních technologií. Moderní technologie proto používají k výuce také některé mateřské školy.

2 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
8. ledna 2016 v 22:59  

Technologický pokrok se zastavir nedá. Třeba splachovací záchod mají už, řekl bych, všechny školky.
Jen aby se nemusel odložit začátek školní docházky na sedm let proto, že se zanedlouho bude ještě v šesti letech počurávat většina dětí.

Unknown řekl(a)...
9. ledna 2016 v 10:32  

Neplete si někdo mateřskou školu se základkou?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.