22.-24. 3.: Konference Počítač ve škole 2016

neděle 17. ledna 2016 ·

Zveme vás na 13. ročník konference Počítač ve škole. Seznamte se s novinkami a trendy ve využívání digitálních technologií ve výuce. Přijďte se inspirovat, diskutovat, vzdělávat, pochlubit i pobavit. Čekají vás přednášky, praktické workshopy i prezentace firem.


Podrobné informace o tematickém zaměření konference najdete na webu konference v sekci Program.

Všechna důležitá data související s letošním ročníkem konference Počítač ve škole jsou v sekci Termíny.

Jistě vás budou zajímat také informace o možnostech stravování a ubytování.

Jak se k nám dostat zjistíte v sekci Místo.

Na konferenci se můžete přihlásit v sekci Registrace pro učitele nebo Registrace pro firmy.

Budeme rádi, pokud na konferenci vystoupíte s přednáškou nebo workshopem, podrobné pokyny najdete v sekci Pokyny pro vystupující učitele.

Jestliže se konference účastníte jako zástupce firmy, přečtěte si Pokyny pro vystupující firmy.

Pokud nám chcete něco sdělit, navštivte sekci Kontakt.

Akreditace

Konference Počítač ve škole je akreditována MŠMT v systému DVPP jako studium k prohlubování odborné kvalifikce, číslo akreditace 36534/2015-1-865.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.