Mapa rodin vzdělávajících své děti doma

neděle 17. ledna 2016 ·

Předkládáme vám mapu, která si klade ambice propojovat rodiny, které své děti učí doma a hledají podobně smýšlející rodiny v okolí.
Pokud chcete na mapě být, vyplňte online formulář.

Pokud již na mapě jste a rádi byste provedli změnu svých údajů, případně chtěli své údaje z mapy vymazat, použijte formulář pro změny.

Kdo za mapou stojí?

Pravý domácí časopis: www.pravydomaci.cz a Brána k dětem: www.branakdetem.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.