Události v regionech: Zákon o inkluzivním školství

neděle 20. prosince 2015 ·

Míň dětí s lehkým mentálním postižením do praktických škol a víc do těch běžných základních – plán ministryně školství pro příští školní rok.

1 komentářů:

Unknown řekl(a)...
21. prosince 2015 v 9:25  

Kdo chtěl, tak už dříve mohl své dítě dát z praktické školy do běžné základní. Dnes má MŠMT páku jak "vyhladovět" praktické školy. Tou je nová metodika pro PPP. Současní žáci na praktických školách už dojedou, ale do prvních tříd PPP už nepustí nikoho, zvláště z jisté minority. A již vidím aktivisty z neziskovek jak budou přesvědčovat rodiče z vyloučených lokalit o výhodách inkluze.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.