Přečtěte si: V Ostravě budou slučovat další školy

úterý 1. prosince 2015 ·

Bolestný krok pro rodiče i jejich děti. To představuje slučování škol. Které obvody v Ostravě se k němu v blízké době chystají?

Z článku Lucie Mališové v Deník.cz vybíráme:

Spojených škol by mohlo být i více. „V příštím roce chceme v procesu optimalizace pokračovat. Ředitelé škol se jednání, na kterých budeme hovořit o sloučení či uzavření jednotlivých škol, nezúčastní. Chceme, aby na konkrétní strategii změn pracoval přibližně desetičlenný tým odborníků z magistrátů i z kraje v oblasti školství. Máme téměř šest tisíc volných míst ve školách, proto je pravděpodobné, že se změny dotknou tří škol našeho obvodu," sdělil vedoucí školského odboru Milan Stoch. Slučování se podle něj nebude týkat mateřských škol, kde se obvod naopak chystá otevřít třídy pro děti od dvou let.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.