Informace ke spuštění dotazníkového šetření na mateřských a základních školách pro potřeby Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání

pátek 11. prosince 2015 ·

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy spustilo dne 8. prosince dotazníkové šetření na mateřských a základních školách za účelem sběru analytických dat pro efektivní nasměrování intervencí z Prioritní osy 3 OP VVV (Rovný přístup ke kvalitnímu předškolnímu, primárnímu a sekundárnímu vzdělávání).


Dotazníkové šetření bude sloužit jako podklad pro realizaci projektů zaměřených na naplnění výsledkového monitorovacího indikátoru „Počet podpořených, ve kterých se zvýšila kvalita výchovy a vzdělávání a proinkluzivnosti“. V rámci žádosti o podporu bude vyžadováno, aby škola vyznačila kritéria, ve kterých se potřebuje zlepšit, a vytvořila záměr, jímž chce tohoto zlepšení dosáhnout.

OP VVV připravuje pro všechny školy, včetně škol speciálních (tj. škol a tříd zřízených pro zdravotně postižené žáky), výzvu „Podpora škol“, v níž školy budou využívat formu zjednodušeného vykazování (tzv. šablony). Vyplnění dotazníku je podmínkou pro získání finanční podpory z této výzvy.

Dotazníky byly spolu s průvodním dopisem rozeslány na všechny mateřské a základní školy v České republice prostřednictvím resortního informačního systému.

Ke stažení:

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.