10. 12.: Kulatý stůl SKAV a EDUin na téma Co si myslí středoškoláci o školách, na nichž se vzdělávají?

pátek 4. prosince 2015 ·

Kulatý stůl SKAV a EDUin se bude konat ve čtvrtek 10. prosince 2015 od 10 do 12,30 hodin tentokrát ve Francouzském institutu, Štěpánská 644/35, Praha 1, na téma Co si myslí středoškoláci o školách, na nichž se vzdělávají?

Cílem kulatého stolu je hledat odpovědi na otázky:

 • Nakolik jsou spokojeni s tím, co a jak se na školách učí?
 • Učí se to, co považují za důležité pro život, ve škole? Nebo jinde?
 • Do jaké míry mají možnost podílet se na svém vlastním vzdělávání a do jaké míry by ji mít měli?
 • Jak si představují rozvoj inovativní výuky a demokratických principů ve vzdělávání?
 • Jak vnímají roli učitele?
 • Jak by měla podle nich vypadat škola pro 21. století?

Pozvaní zástupci Středoškolské unie:

 • David Bouz, 18 let
 • Michaela Kašparová, 17 let
 • Anahita Mesbahi, 19 let
 • Jiří Palounek, 17 let
 • Simona Zajíčková, 18 let

Moderuje: Tomáš Feřtek, EDUin, o.p.s.

3 komentářů:

tyrjir řekl(a)...
4. prosince 2015 v 1:50  

EduBesidka zvláštní školy
"Mám rád hrocha, protože je špinavej" řekl žák v jedné povídce o školním výletu do ZOO. A jeho učitel pak přiložil ucho na kolej, aby zjistil, jestli už jede ten správný vlak:).
J. Týř

Simona CARCY řekl(a)...
4. prosince 2015 v 8:52  

Tak tohle bude teda asi hustý! Když už EDUin prezentuje plánovanou akci tak, že akcentuje místo skutečných odborníků (které pro sichr na své stolky nezve) multikulti směsku ze Středoškolské unie aniž by zmínil obvyklé inteligenční uprchlíky, které mainstreamovým médiím předkládá jako experty na školství, to už bude vážné. Expert di tutti experti Feřtek bude opět vytvářet zdání, že zdatně manipuluje názory, protože je na čele diskuzního proudu, aniž by si uvědomil, že hlavní proud teče jinudy, než on si přeje. Potřebujeme dalšího Goebbelse?

poste.restante řekl(a)...
5. prosince 2015 v 17:24  

Což takhle uspořádat kulatý stůl na téma "Co si myslí (středoškolští) učitelé o společnosti EDUin".

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.