Rozvojový program MŠMT „Podpora financování asistentů pedagoga pro děti, žáky a studenty se zdravotním postižením v soukromých a církevních školách“

pátek 4. prosince 2015 ·

Porada vedení MŠMT dne 1. prosince 2015 schválila vyhlášení rozvojového programu MŠMT „Financování asistentů pedagoga pro děti, žáky a studenty se zdravotním postižením a děti, žáky a studenty se sociálním znevýhodněním na období leden – srpen 2016“.Vyhlášení programu: Vyhlášení AP leden - srpen 2016.pdf

Dodatek k vyhlášení programu: Dodatek k rozvojovému programu.pdf

Tabulková příloha - žádost: Příloha č. 1 Formulář žádosti.xlsx

3 komentářů:

Unknown řekl(a)...
4. prosince 2015 v 18:10  

Žáci s mentálním postižením nepotřebují žádné nekvalifikované asistenty, potřebují aby je učili kvalifikovaní speciální pedagogové.

Nicka Pytlik řekl(a)...
5. prosince 2015 v 0:33  

Nějak mi z toho vychází, že soukromé a církevní školy tvoří hlavní vzdělávací proud.
To jsem nevěděl.

Unknown řekl(a)...
5. prosince 2015 v 12:27  

Zatím ještě snad ne, ale jak tak na to koukám, záhy tomu tak asi bude.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.