Veletržní týden na Albatrosmedia.cz

úterý 12. května 2015 ·


Baví vás knihy?

Nás v Albatros Media určitě - přijďte se přesvědčit sami na veletrh Svět knihy 2015 v Praze, kde jsme pro vás připravili spoustu krásných knih a bohatý doprovodný program.

Nemůžete se podívat za námi na veletrh?

Nevadí - také na Albatrosmedia.cz máme tento týden VELETRŽNÍ SLEVU 20 % na všechny knihy a POŠTOVNÉ ZDARMA.

Akce platí pouze 11. 5. - 17. 5. 2015 v našem e-shopu. Navíc při nákupu nad 500 Kč si můžete vybrat knižní dárek od Albatros Media ZDARMA na www.albatrosmedia.cz/darkomat.

Vyberte si na Albatrosmedia.cz knihy přímo od vydavatele z kompletní nabídky více než 7000 titulů - pouze do neděle s veletržní slevou 20 % na vše a bez poštovného.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.