The SCHOOL DANCE 2015: Potřebujeme vaše hlasy!

pondělí 25. května 2015 ·

V pátek 22. května 2015 začalo druhé kolo hlasování v taneční soutěži The SCHOOL DANCE 2015. O postup do semifinále soutěžily stovky tanečních videí. Mezi nejlepšími postupujícími je šest českých škol.


PODPOŘTE SVÉ FAVORITY A POŠLETE JE DO VELKÉHO FINÁLE.

Hlasujte přes Facebook do 29. 5. 2015 na www.schooldance.cz.

Teď jde o všechno, poslední týden rozhodne!

Děkujeme. Realizační tým The SCHOOL DANCE

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.