Přečtěte si: Ministr školství, který neměl rád lidi

sobota 30. května 2015 ·

Ministr Marcel Chládek šikanoval podřízené, proto musí odejít z funkce. Vypadá to jako skandální odhalení jednoho arogantního ministra, který byl po zásluze potrestán.


Z článku Petra Holuba v Rozhlas.cz vybíráme:

Proto bývá označován za hyperaktivního ministra, za gejzír nápadů, který způsobil na ministerstvu školství chaos. To zní vlastně docela pozitivně a pod takovým hodnocením se může dokonce skrývat nepochopený génius. Tím však Chládek zdaleka není.

Jeho vedení úřadu bylo často přirovnáváno k působení někdejšího ministra Josefa Dobeše, který proslul megalomanskými a nerealizovatelnými nápady. To už je přesnější.(...)

Svým způsobem byl Chládek potrestán spravedlivě. Šel na ruku státním i soukromým manažerům považujícím občany za materiál, který mohou bez kontroly používat ke svým účelům. Ministr se zřejmě stejným způsobem choval na svém ministerstvu a to se stalo příčinou jeho pádu.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.