POZOR na generování pracovních listů pro ústní maturitní zkoušky z cizích jazyků!

středa 13. května 2015 ·

Čtenář nás upozornil na chybu generování pracovních listů pro ústní maturitní zkoušky z cizích jazyků. Školy, které již listy včetně třetích částí generovaly před včerejškem, mají v listech chybu - chybí druhé cvičení u třetích částí. Pracovní listy je nutné vygenerovat znovu!


Pracovník CERMAT po upozornění na chybu reagoval požadavkem na nové vygenerování, tato informace se ale na další školy nemusí dostat.

Z e-mailu čtenáře:

U nás to bylo tak, že se v části tři jazykových pracovních listů objevila první otázka a druhá úplně chyběla. V listech pro zkoušející se na konci první otázky objevil text: přejdeme k druhé otázce... a chyběla. Jelikož se u každé části píše i časový rozsah, bylo jasné, že chybí 2,5 minuty zkoušení.
Jde mi jen o to, aby školy věděly, že mají přetisknout listy, pokud nechají třetí část generovat Cermatem a pokud generovaly listy do tohoto pondělí.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.