5. 5.: Konference INTERES on-line

pondělí 4. května 2015 ·

Chcete být součástí sdílení zkušeností a odborných témat týkajících se technologií ve vzdělávání? Máte chuť aktivně se zapojit do vzdělávacího obsahu webinářů a přispět svými podněty do společné diskuse? Přijměte pozvání na celodenní on-line odbornou webinářovou konferenci projektového pracoviště INTERES Kabinetu informačních studií a knihovnictví Filozofické fakulty Masarykovy univerzity.


Konference se koná v úterý 5. května 2015 od 10 do 21 hodin, aktuální informace a odkaz k přihlášení naleznete na webové stránce konference interes.kisk.cz/konference-interes-online.

Program konference

12:15 IVETA JANSOVÁ

bude upřesněno

12:30 RADMILA MALÁ

Aplikace Google Keep

14:00 PAVLA KOVÁŘOVÁ

Profil Škola21 projektu INTERES

14:45 ALENA KUŠKOVÁ

Inspirace ze ZŠ Dražovice

17:45 BARBORA GREČNEROVÁ

IT Fitness

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.