9. 3.: Kulatý stůl na téma Zlepšení finanční gramotnosti

středa 25. února 2015 ·

Česká bankovní asociace pořádá od 9. do 13. března 2015 Týden pro finanční vzdělávání v rámci celoevropské akce European Money Week. Jeho cílem zvyšovat povědomí o významu finančního vzdělávání a upozornit širokou i odbornou veřejnost na stávající i potenciální aktivity v této oblasti.


Kdy: pondělí 9. března od 10.00 hodin
Kde: Česká bankovní asociace, Vodičkova 30, 2. patro

Pozvání přijali a kolem kulatého stolu budou diskutovat:

  • Mgr. Alena Hesová – Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, metodička
  • Mgr. Zdeněk Slejška – ředitel EDUIn, pedagog
  • Ing. Karel Kořený – autor hry Finanční svoboda, partner a školitel společnosti KFP, s.r.o.
  • Mgr. Daniel Hůle – Člověk v tísni
  • Mgr. Šárka Miková – dětská psycholožka
  • Ivan Gabal – sociolog, poslanec


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.