5. 2.: Hangout papeže Františka se studenty z celého světa

čtvrtek 5. února 2015 ·

Od 16 hodin můžete sledovat živý #Hangout papeže Františka z Vatikánu se studenty z Brazílie, Indie, Španělska a Spojených států. Bude se mluvit o životních cílech, aspiracích a snech. Rozhovor, který bude probíhat ve španělštině a s titulky v angličtině, sledujte na stránce +Scholas Occurrentes nebo na YouTube.

Podívejte se nejprve na trailer:





A zde je #Hangout:



0 komentářů:

Články dle data



Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018




Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.



WebArchiv - archiv českého webu



Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.