Český rozhlas Plus: Oldřich Botlík a Václav Klaus ml. o maturitě z matematiky

úterý 2. prosince 2014 ·

Poslechněte si polemiku Oldřicha Botlíka a Václava Klause ml. o přínosech a úskalích zavedení povinné státní maturity z matematiky v roce 2019.


Pořad byl vysílán v pořadu Českého rozhlasu Plus - Ranní Plus 27. listopadu 2014 po 8 hodině a  je k dispozici ve formátu MP3 nebo v archivu iRadio.

1 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
3. prosince 2014 v 0:24  

Promiňte, slyšel jste to někdo?
Já jen, jestli to má nějaký smysl, nebo jestli by nebylo lepší si radši něco přečíst. Třeba o ztraceném trpaslíkovi...

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.