13. 11.: Informační seminář Standardy pro základní vzdělávání – ostatní vzdělávací obory

středa 5. listopadu 2014 ·

V průběhu roku 2014 pokračovaly práce na Standardech pro ostatní vzdělávací obory (OVO) základního vzdělávání (mimo obory z oblastí Jazyk a jazyková komunikace a Matematika a její aplikace ), byly započaty práce na metodických komentářích k Standardům oborů ve vzdělávací oblasti Jazyk a jazyková komunikace a Matematika a její aplikace. MŠMT pořádá informační seminář pro členy asociací pracujících v základním vzdělávání.


Místo konání: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Karmelitská 7, Praha 1 - Malá Strana, místnost E106 dne 13. 11. 2014 od 10:00 hodin.

Na seminář je nutná registrace na e-mailové adrese: hana.kryzova@msmt.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.