5. 11.: Konference Zahraniční zkušenost, velký krok pro život

pátek 31. října 2014 ·

Zveme vás na Valorizační konferenci Programu celoživotního učení a programu Mládež v akci. Hlavní náplní konference bude předávání ocenění Pečeti kvality, které je udíleno Domem zahraniční spolupráce nejlepším projektům, institucím či účastníkům individuálních stáží realizovaných v Programu celoživotního učení a Mládeži v akci. Součástí konference budou také odborné diskuze či prezentace z oblasti zahraniční zkušenosti ve vzdělávání a profesním rozvoji, informace k programu Erasmus+.


5. listopadu 2014 v Praze (Autoklub ČR, Opletalova 29, Praha 1) od 10 do 16 hodin.

Vstup na konferenci je bezplatný.

Registrace a program

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.