České školství v mezinárodním srovnání

středa 10. září 2014 ·

Publikace České školství v mezinárodním srovnání – Stručné seznámení s vybranými ukazateli publikace OECD Education at a Glance obsahují výběr nejzajímavějších a nejvíce diskutovaných indikátorů z ročenek školství OECD Education at a Glance 2009-2014.


Kromě vlastního materiálu zpracovaného sekcí koordinací politik a mezinárodních záležitostí jsou k dispozici, stejně jako v roce 2013, i "Country Note" za Českou republiku (jedná se o překlad materiálu OECD) a Základní fakta - Česká republika v Education at a Glance (rovněž překlad materiálu OECD).


Předchozí vydání Českého školství v mezinárodním srovnání

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.