Poštovné ZDARMA a sleva 25 % na vše pouze 2 dny na Albatrosmedia.cz

středa 27. srpna 2014 ·Nezmeškejte šťastné dny na Albatrosmedia.cz - využijte speciální slevu 25 % na kompletní nabídku e-shopu a poštovné ZDARMA!

Akce je platná pouze 27. 8. - 28. 8. 2014 a vybírat můžete z kompletní nabídky e-shopu.

Dva dny, nabídka více než 4000 knih se slevou 25 % přímo od vydavatele a žádné poštovné! Navíc vše skladem a okamžitá expedice.

Šťastné dny na Albatrosmedia.cz vás milovníky knih určitě potěší!

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.