E-kniha pro vás: Ta naše čeština česká: Stručná učebnice mluvení a psaní II.

čtvrtek 28. srpna 2014 ·

Ironický text Josefa Zvoníčka o nešvarech při užívání českého jazyka. Jedinečná příručka pro všechny, kdo píší. Autor humornou formou upozorňuje na stylistické, gramatické a typografické chyby, které se často vyskytují v česky psaných textech.


Příručka je bezplatně k dispozici v online obchodu Google Play.

Knihu si můžete prohlédnout na play.google.com/books/reader?id=K88YAwAAQBAJ.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.