Novela Programů státní podpory práce s dětmi a mládeží pro nestátní neziskové organizace na léta 2011 až 2015

sobota 26. července 2014 ·

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) projednalo a schválilo změny ve vyhlášených Programech státní podpory práce s dětmi a mládeží pro nestátní neziskové organizace na léta 2011 až 2015.

  • Navrhované úpravy vycházejí ze změn vyplývajících se zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník a připomínek interního auditu MŠMT. K další změně dochází v programu č. 3 – investiční rozvoje materiálně technické základny mimoškolních aktivit dětí a mládeže. Tento program byl z materiálu vypuštěn a bude vyhlášen pro rok 2015 samostatně.
  • Provedené úpravy se týkají především sjednocení terminologie a upřesnění typů jednotlivých programů.
  • V materiálu jsou navíc doplněné priority pro rok 2015.
Schválená novela Programů státní podpory práce s dětmi a mládeží pro nestátní neziskové organizace na léta 2011 až 2015 se týká pouze roku 2015. Pro období 2016+ budou zpracovány nové programy, které uveřejní MŠMT na svých webových stránkách v polovině roku 2015.

Novela Programů státní podpory práce s dětmi je ke stažení zde:
Novela_Programy_st-podpory_2011-2015_plne-zneni.docx

Verze s vyznačenými změnami oproti předchozímu znění je ke stažení zde:
Novela_Programy_st-podpory_2011-2015-vyznacene_zmeny.docx

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.