Video: Debata Patří politika do škol?

pondělí 12. května 2014 ·

Debata Patří politika do škol? proběhla 24. dubna v Langhans – Centru Člověka v tísni před studentskými volbami, které na středních školách pořádá Jeden svět na školách Člověka v tísni.
Pozvaní panelisté:

  • Karel Strachota, ředitel vzdělávacího programu Jeden svět na školách společnosti Člověk v tísni
  • Petr Bannert, ředitel Odboru vzdělávání, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
  • Milan Hrubeš, Centrum občanského vzdělávání

Debatu moderoval Jindřich Šídlo.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.