Vyzkoušejte IT FITNESS TEST 2014!

pondělí 12. května 2014 ·

Hlavním cílem této iniciativy je pomoci motivovat mladé lidi, především žáky a studenty základních, středních a vysokých škol, pro studium a profesní uplatnění v oblasti informačních a komunikačních technologií. Dalším cílem je podnítit zájem veřejnosti o zvyšování úrovně IT dovedností v každodenním i profesním životě. Test si proto může zkusit každý bez ohledu na věk či profesi.


Test IT FITNESS TEST 2014 je organizovaný v rámci celoevropské kampaně e-Skills for Jobs 2014 iniciované Evropskou komisí. V České republice je národním koordinátorem kampaně Dům zahraniční spolupráce (DZS). Test vznikl na Slovensku (ve spolupráci IT Associácie Slovenska, MF, MŠVVŠ a dalších partnerů), DZS test recenzoval a lokalizoval do českého prostředí.

Test si může česká veřejnost vyzkoušet již potřetí, v letech 2010 a 2012 dosahoval počet otestovaných v každém ročníku 30 000.

IT FITNESS TEST 2014 probíhá online na stránkách www.itfitness.cz od 1. 5. 2014 – 30. 6. 2014.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.