Video: Jak učit zlomky s kostičkami Lega

úterý 22. dubna 2014 ·2 komentářů:

Zdeněk NUTZ řekl(a)...
22. dubna 2014 v 14:31  

A kdy bude následovat výzva Lego do škol? A jak se to bude školit? Budou určení školitelé, kteří už mají se školením Lega nějaké zkušenosti? Bude Lego v RVP? Budeme kvůli tomu předělávat ŠVP?
Může si ředitel školy vybrat barvy, nebo na to bude ministerský předpis, která barva je pro děti příhodnější?
To je zase otázek......

Nicka Pytlik řekl(a)...
22. dubna 2014 v 23:09  

Jéé, Legóó!
Tak ještě nařezat kostičky pro tři sedminy.
Ale pro řády za řádovou čárkou dvojkové soustavy docela dobrý. Tedy až na to, že binární rýl si nedovolím nasadit už ani ve volitelném semináři.
Ačkoli, letos mi jeden zarputilý drzoun předložil šupito presto už do příští hodiny hodnotu adresy nejvyšší paměťové buňky čtyř mebiové paměti zapsané v hexadecimální soustavě!!!

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.