Talentcentrum NIDV zve na seminář o fyzboji

čtvrtek 10. dubna 2014 ·

Talentcentrum Národního institutu pro další vzdělávání pořádá 29. května 2014 od 8 do 17 hodin na Gymnáziu Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 seminář na téma „Přátelské fyzboje. Využití soutěžních problémů ve výuce fyziky pro nadané žáky“.

Seminář je jedním z mnoha dalších, které probíhají v rámci projektu Systém péče o nadané v přírodních vědách PERUN (Péče, Rozvoj a Uplatnění nadání – http://www.talentovani.cz/). Účastníci se během akce dozvědí, jak mohou pracovat s nadanými žáky, kteří se zajímají o fyziku či přírodní vědy a mají chuť se vrhnout do badatelských úloh. Zhlédnou náměty k řešení letošních úloh Turnaje mladých fyziků i ukázku, jak probíhá tzv. Fyzboj – tedy jedna etapa soutěže na regionálních, celostátních a mezinárodních kolech. Semináře se mohou zúčastnit i učitelé, kteří nemají studenty, již by letos měli zájem se do soutěže zapojit. Seminář může být pro pedagogy inspirací, jak vést žáky v dalších letech, i příležitostí k načerpání nových námětů do výuky či zájmových kroužků.
Seminář je pro účastníky zdarma, a každý si navíc odnese osvědčení o jeho absolvování.

Zájemci o závaznou účast se mohou registrovat na tomto odkazu.

V případě dotazů kontaktujte Radku Havlíčkovou (havlickova.r@nidv.cz) a Miroslava Litavského (litavsky@nidv.cz).

Vlasta Kohoutová, NIDV

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.