Skupina Chinaski zahraje pro nejoblíbenějšího učitele

úterý 1. dubna 2014 ·

Dlouhodobou kampaň „Chci učit“, která má za cíl podpořit vynikající pedagogy v českých školách, spouští společnost EDUin ve spolupráci se skupinou Chinaski.


U příležitosti Dne učitelů zahájila společnost EDUin, která se věnuje problematice vzdělávání, novou kampaň s názvem „Chci učit“. Její součástí je soutěž „Chinaski ve vaší škole“ o nejlepší video věnované oblíbenému učiteli nebo učitelce. Učiteli z vítězného videa zahrají Chinaski v červnu v jeho škole. Soutěž je otevřená všem žákům základních škol a středoškolákům.Michal Malátný, frontman skupiny Chinaski, řekl: „Rozhodli jsme se jít do této akce, protože hned po rodičích, je vzdělání nejdůležitější věcí, kterou můžete v životě potkat. A tu cestu od hledání k potkání možná můžeme mladým lidem a dětem zpříjemnit nebo zkrátit písničkou.“

Do soutěže, která probíhá prostřednictvím facebokové aplikace, mohou žáci zasílat videa, na nichž mluví o svém oblíbeném učiteli nebo učitelce. Do finále bude vybráno deset nejzdařilejších videí a o vítězi rozhodnou na Facebooku fanoušci skupiny Chinaski.

Zdeněk Slejška, ředitel EDUin, řekl: „Potěšilo nás, že se náš záměr potkává se soutěží skupiny Chinaski, která se rozhodla zahrát na škole, kde si děti váží svého učitele. V českých školách působí spousta vynikajících kantorů, kteří si ocenění rozhodně zaslouží.“

Návštěvníci webových stránek chciucit.cz budou mít možnost ocenit pedagoga, kterého si váží, prostřednictvím elektronické pohlednice, připojit svůj názor v sekci „Otázka týdne“, přispět do galerie vynikajících učitelů a učitelek nebo zhlédnout některý z video portrétů zachycujících kvalitní učitele a jejich práci.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.