6minutový kouč: Najdi znovu sám sebe

středa 23. dubna 2014 ·


Jsi šťastný? Je tvůj život takový, jaký sis ho představoval? Nebo máš pocit, že to přece ještě nemůže být všechno?

Každodenní 6minutové cvičení ti pomůže vytvořit si takový život, jaký si skutečně přeješ. 6 minut máme k dispozici 240krát denně. Život by pro nás měl být natolik hodnotný, abychom jednu dvousetčtyřicetinu našeho dne věnovali sobě samým.

6 minut zní jako pouhých pár okamžiků. Ale představ si to: 6 minut denně představuje 3 hodiny měsíčně a 36 hodin ročně. To je dost času na to, abychom si vytrénovali svůj mozek a mohli začít nový, jiný život.


6minutový princip je jednoduchá a efektivní metoda k tomu, jak můžeme dosáhnout svých vizí a cílů. Využívá a propojuje prvky z pozitivní psychologie a nejnovější poznatky z výzkumu mozku. Už díky 6 minutám mentálního cvičení denně si můžeme v našem mozku vybudovat nové rutinní postupy, které zhruba po 21 dnech začnou probíhat zcela automaticky.

Podle knihy 6minutový kouč budeš dělat tři věci:
  1. Využijeme sílu mentálního tréninku, abychom kompletně zužitkovali své zdroje.
  2. Změníme svá přesvědčení, a tím také svoje prožitky.
  3. Využijeme výhod pozitivního životního postoje, čímž rozšíříme svoje vnímání. 
Doporučená cena 249 Kč. Knihu s 15% slevou zakopíte v e-shopu knihy.cpress.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.