JavaScript Okamžitě

středa 26. února 2014 ·


Ovládněte JavaScript za víkend

Seznamte se za víkend s programovacím jazykem, se kterým se setkáváte každý den – JavaScript využívají všechny velké internetové projekty, jako jsou Google, Facebook nebo Twitter. Naučíte se, jak vdechnout svým internetovým stránkám život a změnit je z nudné statické prezentace na moderní dynamický web.


V osmi kapitolách vás autoři provedou JavaScriptem jednoduchou formou od úplných základů na praktických příkladech. Za víkend se naučíte pracovat s proměnnými, typy, datovými strukturami, využívat cykly, objekty a funkce. S nově probíranými tématy vytvoříte úkolovník, který budete postupně vylepšovat. V poslední kapitole jej doplníte o poutavou vizuální prezentaci, jak si v plnění úkolů stojíte.


Publikace vás mimo jiné naučí:
  • Pracovat s proměnnými a datovými strukturami
  • Vyžívat cykly a skoky
  • Pracovat s modelem DOM
  • Řídit obsluhu událostí
  • Kreslit a vytvářet grafiku
Ukázky stran:

Doporučená cena 249 Kč. Knihu s 25% slevou zakoupíte do konce února v e-shopu knihy.cpress.cz.

1 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
27. února 2014 v 0:55  

Pominu svoje poněkud rozervané nitro, když si uvědomím, kolik času jsem prošustroval studiem základů JavaSkriptu v dobách před touto publikací. A přitom by býval stačil jeden pouhopouhý víkend.
Ale, naznačte mi někdo, co znamená 'změnit je z nudné statické prezentace na moderní dynamický web'. Zajímají mne atributy oné moderní dynamiky a její význam pro vstřebání informačního obsahu webové stránky, víte?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.