Přečtěte si: Školství je složitý resort. Ale těším se, říká ministr Chládek

čtvrtek 30. ledna 2014 ·

Jen několik desítek minut před odjezdem na Pražský hrad, kde jej 29. ledna po poledni prezident Miloš Zeman jmenoval ministrem školství, poskytl senátor za Lounsko Marcel Chládek rozhovor Deníku. Pro pětačtyřicetiletého politika ČSSD je post šéfa školství zatím vrcholem kariéry.


Z rozhovoru Hynek Dlouhý s Marcelem Chládkem v Deník.cz vybíráme:

Už zanedlouho poprvé otevřete dveře ministerstva školství jako jeho šéf. Máte trému, obavy nebo se naopak těšíte?
Nemám ani obavy, ani trému. Dlouho jsem se na funkci připravoval jako stínový ministr školství, myslím, že jsem dobře připraven. Vlastně se těším (usmívá se). Budu moci uskutečnit své představy, chci školství pomoci, dát mu jasnou vizi a stabilizovat ho.

2 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
30. ledna 2014 v 23:33  

chci školství pomoci

Tak to je ještě horší, než jsem se odvážil domyslet.
Např.

Rád by rozšířil kapacity školek

Nijak zvlášť to nesleduju, ale kolik asi tak fakultních školek ministerstvo školství obhospodařuje?

Eva Adamová řekl(a)...
31. ledna 2014 v 10:24  

"pohybuji se ve škosltví celý život"

A to je na tom právě to nejzajímavější. 11 let učil na ZŠ a SŠ. Jen dumám, jaké předměty. S vystudovanou andragogikou.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.