Ministerstvo školství vyhlašuje výběrové řízení na místa učitelů českých sekcí Evropských škol

pátek 31. ledna 2014 ·

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlašuje výběrové řízení na pozici učitele/učitelky mateřské školy české sekce Evropské školy Brusel III, učitele/učitelky primárního cyklu české sekce Evropské školy Brusel III, učitele/učitelky předmětů biologie a chemie v české sekci sekundárního cyklu Evropské školy Brusel III, učitele/učitelky předmětu český jazyk a literatura pro sekundární cyklus Evropské školy Lucemburk II od 1. září 2014.

Inzerát na výběrové řízení (94 kB)

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.