Celostátní konference Inovace předškolního vzdělávání

úterý 7. ledna 2014 ·

MŠMT zveřejnila prezentace vystupujících na celostátní konferenci s mezinárodní účastí "Inovace předškolního vzdělávání", která se konala dne 18. října 2013.


Na MŠMT se dne 18. října 2013 konala celostátní konference s mezinárodní účastí "Inovace předškolního vzdělávání".

Tisková zpráva ke konferenci je zveřejněna zde: tisková zpráva.

Zveřejňujeme prezentace jednotlivých vystupujících:


Audio- nebo videonahrávky se zřejmě, jak je u podobných akcí, pořádaných MŠMT nedočkáme. Poslední video na kanálu MŠMT na YouTube je ze září 2011...

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.