MŠMT: Aktualizace Metodického dopisu č. 18 - metodika ukončování projektů OP VK

středa 16. října 2013 ·

Upozornění pro příjemce OP VK na aktualizaci Metodického dopisu č. 18 - metodika ukončování projektů OP VK. Nové znění je platné od 9. 10. 2013.

Metodický dopis č. 18.2 - Metodika ukončování projektů OP VK, platný od 9. 10. 2013
Aktualizované přílohy:
Metodický dopis č. 18 - Metodika ukončování projektů OP VK, platný od 25. 5. 2011
Aktualizované přílohy:
0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.