Je česká škola připravena na 21. století? Sledujte konferenci právě teď online!

pondělí 16. září 2013 ·

Nadace Depositum Bonum přichází se svým prvním projektem pojmenovaným Elixír do škol. V rámci projektu se nadace zaměří na zkvalitnění výuky fyziky na základních a středních školách. Společně s Českou spořitelnou a Lidovými novinami také dnes od 14 hodin pořádá vzdělávací konferenci Česká škola 21. století, která je v reálném čase online ke shlédnutí na webu Lidovky.cz.


2 komentářů:

Pytlik Blaha řekl(a)...
16. září 2013 v 21:17  

Pa-rá-da!
Tak ono už se ví, co nás v tom jedenadvacátém čeká.
Nakonec, třináct let už máme skoro za sebou, že.

Anonymní řekl(a)...
17. září 2013 v 15:10  

Pripravena asi tak, jako byla CK Rakousko-uherska skola pripravena v roce 1913 na internet roku 1999...

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.