1. 10.: debata středoškoláků s politiky Naše předvolební otázky

čtvrtek 26. září 2013 ·

V souvislosti s konáním Studentských předčasných parlamentních voleb 2013, které se uskuteční na téměř čtyřech stovkách středních škol z celé České republiky ve dnech 2. a 3. října 2013, bude uspořádáno v Praze v úterý 1. října od 13.00 studentskou debatu s politiky Naše předvolební otázky. Debaty se zúčastní 180 studentů, převážně z pražských středních škol, za politiky se dostaví: Ivan Bartoš – Pirátská strana, Marcel Chládek – ČSSD, Martin Kuba – ODS, Helena Langšádlová – TOP09, Milan Šarapatka – Úsvit přímé demokracie, Helena Válková – ANO 2011. Moderace: Jakub Železný. Debatu bude možné sledovat i online.


Zdroj: JSNS.cz

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.