AMATE, Asociace metodiků v oblasti cizích jazyků, zveřejnila svůj návrh na podobu MZ z cizích jazyků pro 2018+

sobota 1. června 2013 ·

Dokument pojednává o podobě státní maturitní zkoušky z cizích jazyků a vznikl po podrobné diskuzi s asociacemi sdružujícími učitele cizích jazyků v ČR a s ASČ, která vznik dokumentu podnítila. Tento návrh bude veřejně prezentována konferenci Maturitní fórum 1. června v Hradci Králové.


Návrh AMATE na podobu maturitní zkoušky 2018+

Dokument oficiálně podpořily následující subjekty sdružující učitele cizích jazyků a jazykové odborníky: AUA ČR (aj), MSSUA (aj), AUŠ-APE (šj), SGUN (nj), SUF (fj), ČAR (rj) a AJAT (Asociace jazykových testerů).


5 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
1. června 2013 v 22:55  

Subjekty podporili........

Janek Wagner řekl(a)...
1. června 2013 v 22:58  

Díky za upozornění ;-)

Anonymní řekl(a)...
2. června 2013 v 0:11  

My tedy máme asociací! :-o

Anonymní řekl(a)...
2. června 2013 v 13:56  

Nevím, o co vám jde, ale subjekty podpořily je správně!

Anonymní řekl(a)...
2. června 2013 v 14:13  

Nevim, o co jde vam, ale subjekti, v kterych se sdruzuji ucitele cizich jazyku a jazykovi odbornici jsou pocertech zivotni!
Sedych

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.