19. 6.: Konference Angličtina aktivně

neděle 26. května 2013 ·

Pozvánka na závěrečnou konferenci projektu Rozvoj komunikativní kompetence žáků - ANGLIČTINA AKTIVNĚ.

Termín konání konference: středa 19. 6. 2013 9:00 – 13:00

Místo: ERA Svět, Jungmannovo náměstí 767, 110 00, Praha 1

Konference je bezplatná a je určena především učitelům základních škol.

Pro přihlášení klikněte na PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

Jazyková škola Channel Crossings

www.active-english.cz

Program konference.pdf

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
26. května 2013 v 14:39  

Velmi kvalitne vytvorene katalogy.
Vyborny vyber online aktivit.
Trosku mi tam chybi ceske zdroje jako www.nerdyparrot.cz ;)
Jinak vrele doporucuji vsem studentum i ucitelum.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.