Vyhlášení rozvojového programu MŠMT – Hodnocení žáků a škol podle výsledků v soutěžích v roce 2013 - Excelence středních škol 2013

pátek 12. dubna 2013 ·

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásilo dne 1. dubna 2013 rozvojový program pro střední školy, jejichž žáci se zúčastnili a uspěli ve vybraných soutěžích ve školním roce 2012/2013.


Rozvojový program umožňuje finančně ohodnotit pedagogy, kteří se věnují talentovaným žákům. Střední školy mohou podat žádost v termínu od 30. 9. do 25. 10. 2013. Žádost si vygenerují z elektronického systému na adrese excelence.nidm.cz. Tato databáze obsahuje výsledkové listiny všech soutěží zařazených do vyhlašovaného programu a je veřejně přístupná. Střední školy získají v závislosti na úspěšnosti svých žáků na krajských, ústředních a mezinárodních kolech vybraných soutěží body. Podle jejich počtu obdrží školy v roce 2014 finanční prostředky do fondu mzdových prostředků na odměny pedagogů podílejících se na odborné přípravě žáka, který byl v tomto programu ohodnocen za výsledky v soutěži.

S úplným textem programu je možné se seznámit na adrese: www.msmt.cz/mladez/program-excelence-strednich-skol.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.