The Roland Collection of Films on Art: 400 videoklipů zdarma pro vás

pondělí 22. dubna 2013 ·

The Roland Collection of Films on Art představuje komplexní mezinárodní sbírku filmů o umění, architektuře a moderní literatuře, které jsou nabízeny po celém světě. Kolekce byla vybírána přes více než čtyřicet let z tisíců titulů z těch, které budou mít trvalý význam. Filmy si můžete zakoupit, 400 videoklipů je k dispozici zdarma a od 12. do 31. května bude ve spolupráci s International Council of Museums bezplatně ke shlédnutí 39 filmů.


The Roland Collection of Films on Art nabízí filmy kategorizované podle období, předmětu, země a dalších atributů. Web využívá pro přehrání filmů technologii MS Media Player (optimalizace stránek pro Interenet Explorer 7), což bohužel dělá problémy na moderních platformách.


K bezplatnému shlédnutí 39 filmů můžete využít i QR kódy.
0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.