Přečtěte si: Ze svérázného videa EU pro studenty za 21 tisíc eur je náhle video soukromé

pátek 5. dubna 2013 ·

Ještě včera sociální sítě žily videem „Svatý týden v EU“. Svérázný trailer k filmu pro středoškoláky je ale náhle nedostupný. Má to cosi společné s vlnou výsměchu a kritiky?


Z článku Daniela Dočekala v LUPA.cz vybíráme:

Jinak těch šest a půl minuty bedlivě sledujte, jako odstrašující příklad zcela všeho je to dostatečně dobré. Dokonce skvělé. Ve filmečku je řeč i o „atmosféře padesátých let“ a je dost dobře možné, že filmy z této doby (či mírně pozdější) se toto propagandistické dílo výrazně poučilo.

2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
6. dubna 2013 8:49  

Myslel jsem si naivně, že se v této republice začalo šetřit. Oněch 6 minut jsme schopni při "stejné kvalitě" vytvořit za 500,- Kč. Úspora 546 000,-

Anonymní řekl(a)...
6. dubna 2013 14:10  

A potom, že se v ČR nekrade!!

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.