Odstraňování slabých míst vzdělávacího systému

čtvrtek 4. dubna 2013 ·

MŠMT zveřejnilo podklady pro dnešní diskuzi ke Strategii vzdělávací politiky do roku 2020.


V uplynulých dvou desetiletích byl český vzdělávací systému obohacen o některé nové prvky na úrovni oborů vzdělávání (devítiletá povinná školní docházka uskutečňovaná v základním školství, vzdělávací programy vyšších odborných škol, strukturované studium na vysokých školách) i vzdělávacích institucí (víceletá gymnázia, vyšší odborné školy, neuniverzitní vysoké školy). Z hlediska struktury však k radikální přestavbě celého systému po roce 1990 nedošlo.

4 komentářů:

Pytlik Blaha řekl(a)...
4. dubna 2013 v 1:18  

Odstraňování slabých míst vzdělávacího systému

No, nevím, jestli se podaří v dohledné době zrušit ministerstvo školství.

Anonymní řekl(a)...
4. dubna 2013 v 6:08  

A jsou ty otázky správně položeny?

Anonymní řekl(a)...
4. dubna 2013 v 6:34  

A jejej, začala na MŠMT defenestrace?

Anonymní řekl(a)...
4. dubna 2013 v 12:40  

Kdyby mě rodiče nenaučili mluvit slušně, řekl bych:"Žvásty" nebo možná něco horšího. Co tímhle chtějí vyřešit?

Nezaměstnaný učitel

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.