14. 5.: Konference primární prevence

čtvrtek 4. dubna 2013 ·

MŠMT pro vás připravilo na 14. května 2013 celostátní konferenci, jejímž hlavním tématem budou nově schválené dokumenty pro oblast primární prevence rizikového chování: Národní strategie primární prevence na období 2013-2018, Standardy odborné způsobilosti programů primární prevence pro všechny formy rizikového chování a dále pak kompletní informace o znovuobnoveném systému zabezpečení kvality programů primární prevence (certifikací odborné způsobilosti) v kontextu dotační politiky resortu pro oblast primární prevence na následující období.


Program bude doplněn o další aktuální informace z MŠMT.

Kapacita sálu je omezena, přihlašujte se do 30. dubna 2013 na tomto webu - www.prevence-info.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.