Reakce DAP Services na mediální kritiku Unie psychologických asociací ČR

čtvrtek 21. března 2013 ·

Oficiální vyjádření zaslané na adresu Unie psychologických asociací ČR 29. srpna 2012.


2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
28. března 2013 v 8:24  

Jsem rád, že se UPA v této věci angažuje. DAP tu rozehrál podlou hru na vědeckost metody. Přitom jejich materiál nic nedokazuje, jejich argumenty pro validitu a reliabilitu by neobstály ani v bakalářské práci na slušné katedře.
Petr Novotný

woodoo řekl(a)...
2. dubna 2014 v 14:23  

Vidím to naprosto identicky. Signifikantní na věci je zcela evidentní: "Drzé čelo lepší než poplužní dvůr". "O)

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.