Přečtěte si: Lesní školky dostaly od ministerstva zelenou. Stát bude platit jejich provoz

neděle 24. března 2013 ·

Učitelé lesních mateřských škol po dvou letech přesvědčili ministerstvo školství, aby stát hradil jejich provoz. Ministerstvo pro ně nyní připravuje metodický materiál na hygienické požadavky, jak uvedl náměstek ministra školství Jindřich Fryč.


Z článku Kláry Bílé a Aliny Holušové v Rozhlas.cz vybíráme:

Výuka v lesních školkách probíhá v jakémkoli ročním období. V zimě musí být děti dobře oblečené a mít možnost se ohřát, jak přiblížila fungování zvláštních tříd Tereza Vošahlíková, předsedkyně Asociace lesních mateřských škol.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.