OnlineCourses.com: přehled svobodných a otevřených vzdělávacích kurzů

pátek 8. března 2013 ·

OnlineCourses.com agreguje nejlepší svobodné a otevřené kurzy pro studenty a profesionály v přehledné on-line platformě s možností vyhledávání v jednotlivých oborech.

K dispozici jsou výukové materiály z více než 500 univerzit a vysokých škol z celého světa, včetně těch nejznámějších, jako jsou Yale, MIT, Stanford či Harvard. OnlineCourses.com, dříve známý jako LectureFox.com, stále doplňuje a sdílí pečlivě vybrané kurzy, aby umožnil prvotřídní vzdělání z nejvýznamnějších světových škol a akademických institucí kdykoliv a kdekoliv.0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.