GEG Učte s námi: 2. Digital Learning Day - Den s panem Googlem

čtvrtek 7. března 2013 ·

Záznam přímého přenosu videokonference.

2. Digital Learning Day s podtitulem Den s panem Googlem zorganizovali a připravili učitelé, kteří spolupracují ve skupině GEG Učte s námi. Děti z osmi škol po celé České republice pod jejich vedením předvedly ukázky toho, jak používají služby a aplikace Google ve výuce.

Program a odkazy:


Záštita nad akcí: Metodický portál http://www.rvp.cz.0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.